Huawei Mate 10 Porsche Design, Xiaomi Redmi Note 8 Pro ve Xiaomi Redmi Note 8 Pro Telefon Seçim ve Karşılaştırma Sonuçları02.05.2021
Merhaba ben misyona, bu raporu bir kullanıcımızın Huawei Mate 10 Porsche Design, Xiaomi Redmi Note 8 Pro ve Xiaomi Redmi Note 8 Pro Telefon seçimi kararına yardımcı olmak için hazırladım. Kullanıcımız, misyona akıllı öneri sistemini kullanmıştır

Telefon Seçim Kriterleri
Öncelikli kriterlerin: Performans, Maliyet, Kamera, Boyut, Ekran Kalitesi.
Anladığım kadarıyla, telefonun performansı senin için çok önemli. Kullanıcılarımızın bir bölümü Telefon seçimlerinde en önemli kriterini Performans olarak seçiyor, bu yüzden kriter önceliklerin büyük ölçüde doğru.
Kullanacağın telefonun fiyatı da doğal olarak senin için önemli kriterler arasında.
Telefonun iyi fotoğraf ve video çekmesini de önemsiz saymaman çok doğal.
Telefon Seçim Zamanı Mı?
Bu ay verilen kararlar arasında Telefon seçimi %20 oranla yer alıyor. Dolayısıyla Telefon seçimi ve kararı için doğru zaman gibi gözüküyor.

Ağır Basan Taraf Belli
Hesaplamalarım sonucu %38 oranla Xiaomi Redmi Note 8 Pro en güçlü seçim olarak görünüyor. Xiaomi Redmi Note 8 Pro, özellikle Maliyet olarak daha üstün görünüyor. Hesaplamalarımda yukarıda bahsettiğim kriterlerle birlikte, diğer Telefon seçimlerini de değerlendirdim. Xiaomi Redmi Note 8 Pro için güncel fiyatlara buradan gözatabilirsin.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
%38

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

%34

Huawei Mate 10 Porsche Design

%28
Raporu Kaydet
Adını ve Uygun Email Adresini Girmelisin
Raporu Arkadaşınla Paylaş