Samsung Galaxy Note 10+ (Plus), Apple iPhone 11 Pro Max 512GB ve Xiaomi Mi Note 10 Telefon Seçim ve Karşılaştırma Sonuçları02.02.2021
Merhaba ben misyona, bu raporu bir kullanıcımızın Samsung Galaxy Note 10+ (Plus), Apple iPhone 11 Pro Max 512GB ve Xiaomi Mi Note 10 Telefon seçimi kararına yardımcı olmak için hazırladım. Kullanıcımız, misyona akıllı öneri sistemini kullanmıştır

Telefon Seçim Kriterleri
Öncelikli kriterlerin: Boyut, Maliyet, Ekran Kalitesi, Performans, Kamera.
Anladığım kadarıyla, telefonun boyutu senin için çok önemli. Çok az sayıda kullanıcımız Telefon seçimlerinde en önemli kriterini Boyut olarak seçiyor, bu yüzden kriter önceliklerini tekrar değerlendirmen gerekebilir.
Kullanacağın telefonun fiyatı da doğal olarak senin için önemli kriterler arasında.
Telefonun ekran kalitesine dikkat etmen çok doğal.
Telefon Seçim Zamanı Mı?
Bu ay verilen kararlar arasında Telefon seçimi %33 oranla yer alıyor. Dolayısıyla Telefon seçimi ve kararı için doğru zaman gibi gözüküyor.

Kararın Belli, Ne Dersin?
Hesaplamalarım sonucu %46 oranla Samsung Galaxy Note 10+ (Plus) en güçlü seçim olarak görünüyor. Samsung Galaxy Note 10+ (Plus), özellikle Boyut Ekran Kalitesi olarak daha üstün görünüyor. Hesaplamalarımda yukarıda bahsettiğim kriterlerle birlikte, diğer Telefon seçimlerini de değerlendirdim. Samsung Galaxy Note 10+ (Plus) için güncel fiyatlara buradan gözatabilirsin.

Samsung Galaxy Note 10+ (Plus)
%46

Xiaomi Mi Note 10

%35

Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

%19
Raporu Kaydet
Adını ve Uygun Email Adresini Girmelisin
Raporu Arkadaşınla Paylaş