Oppo Reno 10x Zoom, Samsung Galaxy Note 10+ (Plus) ve Huawei Mate 10 Porsche Design Telefon Seçim ve Karşılaştırma Sonuçları24.11.2020
Merhaba ben misyona, bu raporu bir kullanıcımızın Oppo Reno 10x Zoom, Samsung Galaxy Note 10+ (Plus) ve Huawei Mate 10 Porsche Design Telefon seçimi kararına yardımcı olmak için hazırladım. Kullanıcımız, misyona akıllı öneri sistemini kullanmıştır

Telefon Seçim Kriterleri
Öncelikli kriterlerin: Performans, Kamera, Ekran Kalitesi, Maliyet, Boyut.
Anladığım kadarıyla, telefonun performansı senin için çok önemli. Kullanıcılarımızın bir bölümü Telefon seçimlerinde en önemli kriterini Performans olarak seçiyor, bu yüzden kriter önceliklerin büyük ölçüde doğru.
Telefonun iyi fotoğraf ve video çekmesini de önemsiz saymaman çok doğal.
Telefonun ekran kalitesine dikkat etmen çok doğal.
Telefon Seçim Zamanı Mı?
Bu ay verilen kararlar arasında Telefon seçimi %38 oranla yer alıyor. Dolayısıyla Telefon seçimi ve kararı için doğru zaman gibi gözüküyor.

Ağır Basan Taraf Belli
Hesaplamalarım sonucu %35 oranla Huawei Mate 10 Porsche Design en güçlü seçim olarak görünüyor. Hesaplamalarımda yukarıda bahsettiğim kriterlerle birlikte, diğer Telefon seçimlerini de değerlendirdim. Huawei Mate 10 Porsche Design için güncel fiyatlara buradan gözatabilirsin.

Huawei Mate 10 Porsche Design
%35

Oppo Reno 10x Zoom

%34

Samsung Galaxy Note 10+ (Plus)

%31
Raporu Kaydet
Adını ve Uygun Email Adresini Girmelisin
Raporu Arkadaşınla Paylaş