Samsung Galaxy Note 10+ (Plus), Xiaomi Mi Note 10 ve Xiaomi Mi Note 10 Telefon Seçim ve Karşılaştırma Sonuçları21.11.2020
Merhaba ben misyona, bu raporu bir kullanıcımızın Samsung Galaxy Note 10+ (Plus), Xiaomi Mi Note 10 ve Xiaomi Mi Note 10 Telefon seçimi kararına yardımcı olmak için hazırladım. Kullanıcımız, misyona akıllı öneri sistemini kullanmıştır

Telefon Seçim Kriterleri
Öncelikli kriterlerin: Maliyet, Kamera, Ekran Kalitesi, Performans, Boyut.
Anladığım kadarıyla, telefonun fiyatı senin için çok önemli. Çok az sayıda kullanıcımız Telefon seçimlerinde en önemli kriterini Maliyet olarak seçiyor, bu yüzden kriter önceliklerini tekrar değerlendirmen gerekebilir.
Telefonun iyi fotoğraf ve video çekmesini de önemsiz saymaman çok doğal.
Telefonun ekran kalitesine dikkat etmen çok doğal.
Telefon Seçim Zamanı Mı?
Bu ay verilen kararlar arasında Telefon seçimi %35 oranla yer alıyor. Dolayısıyla Telefon seçimi ve kararı için doğru zaman gibi gözüküyor.

Ağır Basan Taraf Belli
Hesaplamalarım sonucu %41 oranla Samsung Galaxy Note 10+ (Plus) en güçlü seçim olarak görünüyor. Samsung Galaxy Note 10+ (Plus), özellikle Kamera Ekran Kalitesi olarak daha üstün görünüyor. Hesaplamalarımda yukarıda bahsettiğim kriterlerle birlikte, diğer Telefon seçimlerini de değerlendirdim. Samsung Galaxy Note 10+ (Plus) için güncel fiyatlara buradan gözatabilirsin.

Samsung Galaxy Note 10+ (Plus)
%41

Xiaomi Mi Note 10

%34

Xiaomi Mi Note 10

%26
Raporu Kaydet
Adını ve Uygun Email Adresini Girmelisin
Raporu Arkadaşınla Paylaş