Samsung Galaxy Note 10, Huawei Mate 10 Porsche Design ve Apple iPhone 11 Pro 512GB Telefon Seçim ve Karşılaştırma Sonuçları28.10.2020
Merhaba ben misyona, bu raporu bir kullanıcımızın Samsung Galaxy Note 10, Huawei Mate 10 Porsche Design ve Apple iPhone 11 Pro 512GB Telefon seçimi kararına yardımcı olmak için hazırladım. Kullanıcımız, misyona akıllı öneri sistemini kullanmıştır

Telefon Seçim Kriterleri
Öncelikli kriterlerin: Performans, Maliyet, Kamera, Boyut, Ekran Kalitesi.
Anladığım kadarıyla, telefonun performansı senin için çok önemli. Kullanıcılarımızın bir bölümü Telefon seçimlerinde en önemli kriterini Performans olarak seçiyor, bu yüzden kriter önceliklerin büyük ölçüde doğru.
Kullanacağın telefonun fiyatı da doğal olarak senin için önemli kriterler arasında.
Telefonun iyi fotoğraf ve video çekmesini de önemsiz saymaman çok doğal.
Telefon Seçim Zamanı Mı?
Bu ay verilen kararlar arasında Telefon seçimi %34 oranla yer alıyor. Dolayısıyla Telefon seçimi ve kararı için doğru zaman gibi gözüküyor.

Ağır Basan Taraf Belli
Hesaplamalarım sonucu %39 oranla Huawei Mate 10 Porsche Design en güçlü seçim olarak görünüyor. Huawei Mate 10 Porsche Design, özellikle Maliyet olarak daha üstün görünüyor. Hesaplamalarımda yukarıda bahsettiğim kriterlerle birlikte, diğer Telefon seçimlerini de değerlendirdim. Huawei Mate 10 Porsche Design için güncel fiyatlara buradan gözatabilirsin.

Huawei Mate 10 Porsche Design
%39

Samsung Galaxy Note 10

%38

Apple iPhone 11 Pro 512GB

%23
Raporu Kaydet
Adını ve Uygun Email Adresini Girmelisin
Raporu Arkadaşınla Paylaş