Apple iPhone 11 128GB, Huawei Mate 10 Porsche Design ve Apple iPhone 11 128GB Telefon Seçim ve Karşılaştırma Sonuçları19.10.2020
Merhaba ben misyona, bu raporu bir kullanıcımızın Apple iPhone 11 128GB, Huawei Mate 10 Porsche Design ve Apple iPhone 11 128GB Telefon seçimi kararına yardımcı olmak için hazırladım. Kullanıcımız, misyona akıllı öneri sistemini kullanmıştır

Telefon Seçim Kriterleri
Öncelikli kriterlerin: Performans, Maliyet, Kamera, Boyut, Ekran Kalitesi.
Anladığım kadarıyla, telefonun performansı senin için çok önemli. Kullanıcılarımızın bir bölümü Telefon seçimlerinde en önemli kriterini Performans olarak seçiyor, bu yüzden kriter önceliklerin büyük ölçüde doğru.
Kullanacağın telefonun fiyatı da doğal olarak senin için önemli kriterler arasında.
Telefonun iyi fotoğraf ve video çekmesini de önemsiz saymaman çok doğal.
Telefon Seçim Zamanı Mı?
Bu ay verilen kararlar arasında Telefon seçimi %28 oranla yer alıyor. Dolayısıyla Telefon seçimi ve kararı için doğru zaman gibi gözüküyor.

Tam Karar Vermeye Hazır Değilsin
Hesaplamalarım sonucu %34 oranla Huawei Mate 10 Porsche Design en güçlü seçim olarak görünüyor. Huawei Mate 10 Porsche Design, özellikle Maliyet olarak daha üstün görünüyor. Hesaplamalarımda yukarıda bahsettiğim kriterlerle birlikte, diğer Telefon seçimlerini de değerlendirdim. Huawei Mate 10 Porsche Design için güncel fiyatlara buradan gözatabilirsin.

Huawei Mate 10 Porsche Design
%34

Apple iPhone 11 128GB

%34

Apple iPhone 11 128GB

%32
Raporu Kaydet
Adını ve Uygun Email Adresini Girmelisin
Raporu Arkadaşınla Paylaş