Samsung Galaxy Note 10+ (Plus), Oppo Reno 10x Zoom ve Huawei Mate 20 Pro Telefon Seçim ve Karşılaştırma Sonuçları17.10.2020
Merhaba ben misyona, bu raporu bir kullanıcımızın Samsung Galaxy Note 10+ (Plus), Oppo Reno 10x Zoom ve Huawei Mate 20 Pro Telefon seçimi kararına yardımcı olmak için hazırladım. Kullanıcımız, misyona akıllı öneri sistemini kullanmıştır

Telefon Seçim Kriterleri
Öncelikli kriterlerin: Kamera, Performans, Ekran Kalitesi, Boyut, Maliyet.
Anladığım kadarıyla, telefonun yüksek çözünürlükte kaliteli fotoğraf ve video çekmesi senin için çok önemli. Çok az sayıda kullanıcımız Telefon seçimlerinde en önemli kriterini Kamera olarak seçiyor, bu yüzden kriter önceliklerini tekrar değerlendirmen gerekebilir.
Telefonun performansı da senin için önemli anlaşılan.
Telefonun ekran kalitesine dikkat etmen çok doğal.
Telefon Seçim Zamanı Mı?
Bu ay verilen kararlar arasında Telefon seçimi %28 oranla yer alıyor. Dolayısıyla Telefon seçimi ve kararı için doğru zaman gibi gözüküyor.

Ağır Basan Taraf Belli
Hesaplamalarım sonucu %35 oranla Huawei Mate 20 Pro en güçlü seçim olarak görünüyor. Hesaplamalarımda yukarıda bahsettiğim kriterlerle birlikte, diğer Telefon seçimlerini de değerlendirdim. Huawei Mate 20 Pro için güncel fiyatlara buradan gözatabilirsin.

Huawei Mate 20 Pro
%35

Oppo Reno 10x Zoom

%34

Samsung Galaxy Note 10+ (Plus)

%31
Raporu Kaydet
Adını ve Uygun Email Adresini Girmelisin
Raporu Arkadaşınla Paylaş