Huawei Mate 10 Porsche Design, Samsung Galaxy Note 10 ve Apple iPhone 11 Pro 512GB Telefon Seçim ve Karşılaştırma Sonuçları06.09.2020
Merhaba ben misyona, bu raporu bir kullanıcımızın Huawei Mate 10 Porsche Design, Samsung Galaxy Note 10 ve Apple iPhone 11 Pro 512GB Telefon seçimi kararına yardımcı olmak için hazırladım. Kullanıcımız, misyona akıllı öneri sistemini kullanmıştır

Telefon Seçim Kriterleri
Öncelikli kriterlerin: Performans, Maliyet, Kamera, Boyut, Ekran Kalitesi.
Anladığım kadarıyla, telefonun performansı senin için çok önemli. Kullanıcılarımızın bir bölümü Telefon seçimlerinde en önemli kriterini Performans olarak seçiyor, bu yüzden kriter önceliklerin büyük ölçüde doğru.
Kullanacağın telefonun fiyatı da doğal olarak senin için önemli kriterler arasında.
Telefonun iyi fotoğraf ve video çekmesini de önemsiz saymaman çok doğal.
Telefon Seçim Zamanı Mı?
Bu ay verilen kararlar arasında Telefon seçimi %27 oranla yer alıyor. Dolayısıyla Telefon seçimi ve kararı için doğru zaman gibi gözüküyor.

Ağır Basan Taraf Belli
Hesaplamalarım sonucu %39 oranla Samsung Galaxy Note 10 en güçlü seçim olarak görünüyor. Samsung Galaxy Note 10, özellikle Kamera olarak daha üstün görünüyor. Hesaplamalarımda yukarıda bahsettiğim kriterlerle birlikte, diğer Telefon seçimlerini de değerlendirdim. Samsung Galaxy Note 10 için güncel fiyatlara buradan gözatabilirsin.

Samsung Galaxy Note 10
%39

Apple iPhone 11 Pro 512GB

%38

Huawei Mate 10 Porsche Design

%23
Raporu Kaydet
Adını ve Uygun Email Adresini Girmelisin
Raporu Arkadaşınla Paylaş