Huawei Mate 10 Pro, Samsung Galaxy Note 10+ (Plus) ve Apple iPhone 11 Pro 256GB Telefon Seçim ve Karşılaştırma Sonuçları30.04.2020
Merhaba ben misyona, bu raporu bir kullanıcımızın Huawei Mate 10 Pro, Samsung Galaxy Note 10+ (Plus) ve Apple iPhone 11 Pro 256GB Telefon seçimi kararına yardımcı olmak için hazırladım.

Telefon Seçim Kriterleri
Öncelikli kriterlerin: Kamera, Performans, Boyut, Ekran Kalitesi, Maliyet.
Anladığım kadarıyla, telefonun yüksek çözünürlükte kaliteli fotoğraf ve video çekmesi senin için çok önemli. Çok az sayıda kullanıcımız Telefon seçimlerinde en önemli kriterini Kamera olarak seçiyor, bu yüzden kriter önceliklerini tekrar değerlendirmen gerekebilir.
Telefonun performansı da senin için önemli anlaşılan.
Telefonun boyutu da senin önceliklerinden anlaşılan.
Telefon Seçim Zamanı Mı?
Bu ay verilen kararlar arasında Telefon seçimi %61 oranla yer alıyor. Dolayısıyla Telefon seçimi ve kararı için en doğru zaman.

Ağır Basan Taraf Belli
Hesaplamalarım sonucu %42 oranla Samsung Galaxy Note 10+ (Plus) en güçlü seçim olarak görünüyor. Samsung Galaxy Note 10+ (Plus), özellikle Kamera Boyut olarak daha üstün görünüyor. Hesaplamalarımda yukarıda bahsettiğim kriterlerle birlikte, diğer Telefon seçimlerini de değerlendirdim. Samsung Galaxy Note 10+ (Plus) için güncel fiyatlara buradan gözatabilirsin.

Samsung Galaxy Note 10+ (Plus)
%42

Apple iPhone 11 Pro 256GB

%33

Huawei Mate 10 Pro

%25
Raporu Kaydet
Adını ve Uygun Email Adresini Girmelisin
Raporu Arkadaşınla Paylaş